W sobotę (13.04) w Rokitnicy odbyło się Dekanalne Spotkanie Służby Liturgicznej. Rozpoczęliśmy mszą św. w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rokitnicy. Po Mszy Św. rozpoczął się Etap Dekanalny XX Mistrzostw Diecezji Gliwickiej w Piłce Nożnej na którym odwiedził nas ksiądz Biskup Sławomir

Nasi ministranci zdobyli tytuł Mistrzów Dekanatu Zabrze-Mikulczyce oraz dwa tytuły Wicemistrzów Dekanatu i tym samym zakwalifikowali się do etapu diecezjalnego!

Zapraszamy wszystkich chętnych parafian do kibicowania naszym ministrantom w sobotę (25.05) na halę MOSiR w Zabrzu! Nasi ministranci będą walczyć o awans na Mistrzostwa Polski!

Naszym chłopakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz dziękujemy za reprezentowanie naszej parafii nie tylko przy ołtarzu!

Nasza Parafię reprezentowali: Filip Barwaśny, Antek Cieśla, Adam Harnacki, Wojtek Kozina, Jurek Kowol, Remik Skubacz, Szymon Chmura, Kuba Hoffmann, Maciek Kopacz, Łukasz Błędziński, Kuba Cholewinski, Kacper Klabis, Cyprian Maj, Michał Jasionowski, Paweł Szal, Szymon Sieklucki oraz opiekun drużyn Kamil Cieśla