XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (5 – 12 lipca 2020)

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na naszą parafię; za tydzień kolekta na ten sam cel. Składamy gorące i serdeczne podziękowania; za wpłaty na konto parafialne, zamawiane intencje mszy św. – wszystkie składane ofiary w tym czasie przeznaczone są na prowadzone prace remontowe.
  2. Do końca wakacji w naszej parafii obowiązuje wakacyjny porządek mszy św. W poniedziałek, środę, piątek i sobotę msze św. odprawiane są o godz. 18.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 8.00, w niedzielę bez zmian. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna będzie bezpośrednio po mszy świętej.
  3. Za tydzień w niedzielę 12 lipca przypada doroczna wieczysta adoracja w naszym kościele. Po każdej mszy św. będzie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 15.30 wspólne zakończenie adoracji. Do tej chwili osobistego spotkania z Jezusem serdecznie zapraszamy i zachęcamy.
  4. Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w prace w naszej parafii, za troskę o czystość w kościele i na placu kościelnym, panom za prace przy ogrzewaniu i posadzce. Dziękujemy wszystkim, którzy uiścili już opłatę za wodę i śmieci na cmentarzu.
  5. W sobotę 11 lipca swoją kolejną rocznicę urodzin będzie obchodził nasz ks. Adrian, serdecznie zapraszamy do udziału we mszy św. o godz. 8.00 wszystkie grupy parafialne, poczty sztandarowe i całą służbę liturgiczną – niech nasza obecność i modlitwa w Jego intencji będzie wyrazem wdzięczności za wszelkie prace i dobro dokonane prze ks. Adriana na rzecz naszej parafii.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, czasopism misyjnych oraz naszego Informatora Parafialnego.
  7. Pielgrzymki organizowane w naszej parafii: Caritas – zaprasza w lipcu na pielgrzymkę do Sanktuarium Krzyża Świętego w Jeleniej Górze połączone ze zwiedzaniem miasta. Wyjazd 11.07 Koszt 78 zł z ubezpieczeniem. Bliższe informacje i zapisy w siedzibie naszego Caritasu. Wyjazd o godz. 5.30.