XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (21 – 28.10.2018)

  1. Dzisiejsza nasza kolekta specjalna przeznaczona na remonty w parafii, za tydzień kolekta przeznaczona będzie na cele parafialne, a przed kościołem zbiórka na misje. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za indywidualne wpłaty na konto parafialne i w kancelarii na prowadzone remonty – za każdy dar – serdeczne Bóg zapłać.
  2. Nabożeństwo różańcowe w różnych językach na rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego w niedzielę (21.10) o godz. 17.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Film w Multikinie pt. Bóg nie umarł. Światło w ciemności” w niedzielę (21.10), początek projekcji o godz. 18.00. Zbiórka w kinie dla wszystkich zapisanych o godz. 17.45. Jest jeszcze kilka wolnych biletów – informacje w zakrystii.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy: 3 GM i 8 SP we wtorek (23.10) o godz. 19.00 w kościele. Prosimy przynieść ze sobą indeksy i długopis.
  5. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w naszej parafii; dorosłych, młodzież i dzieci każdego dnia o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 15.15.
  6. Wszystkich, którzy porządkują groby swoich bliskich na naszym cmentarzu bardzo prosimy o pozostawienie liści i trawy przy alejkach, a nie wrzucanie ich do kontenera na śmieci (prosimy nie pakować liści i trawy do worków czy reklamówek). Przypominamy, że po skończonej rezerwacji grobu, gdy nie zostanie on przedłużony może być użyty powtórnie bez zgody opiekuna grobu. Wszystkich, którzy zalegają z opłatami cmentarnymi za miejsca na cmentarzu prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, czasopisma dla młodzieży Miłujcie się oraz Informatora Parafialnego.