XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (18 – 25 października 2020)

  1. Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona jest na prowadzone remonty w kościele, a przed kościołem zbiórka do puszek na misje. Za tydzień kolekta na seminarium. Dziękujemy rodzinom naszej parafii za indywidualne wpłaty na konto parafialne i w kancelarii na nasze prowadzone remonty – za każdy dar – serdeczne Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych: dorosłych, młodzież i dzieci każdego dnia o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 15.15. Zachęcamy też do wspólnej modlitwy różańcowej w domach szczególnie ludzi chorych i starszych. Przypominamy również o możliwości uzyskania odpustu zupełnego za pobożne odmówienie różańca w kościele, kaplicy czy społeczności rodzinnej bądź zakonnej.
  3. Wspomnienie św. Jana Pawła II w czwartek (22.10). Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00 i wspólnej modlitwy za nasze rodziny przez wstawiennictwo naszego patrona.
  4. Wszystkich, którzy porządkują groby swoich bliskich na naszym cmentarzu bardzo prosimy o pozostawienie liści i trawy przy alejkach (nie pakować ich do reklamówek!), a nie wrzucanie ich do kontenera na śmieci. Przypominamy, że po skończonej rezerwacji grobu, gdy nie zostanie on przedłużony może być użyty powtórnie bez zgody opiekuna grobu. Wszystkich, którzy zalegają z opłatami cmentarnymi za miejsca na cmentarzu prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego (w tym numerze film: Ziemia Maryi), Małego Gościa Niedzielnego, miesięcznika Różaniec oraz naszego Informatora Parafialnego (szczegółowe informacje na temat kolejnej edycji Budżetu Partycypacyjnego i projektów z naszej dzielnicy).