XX NIEDZIELA ZWYKŁA (18 – 25.08.2019)

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, za tydzień nasza kolekta specjalna przeznaczona na remonty w naszym kościele – za wszystkie ofiary w kościele, składane w kancelarii i przekazywane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Za tydzień w niedzielę (25.08) o godz. 9.30 Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony w intencji wszystkich działkowiczów i ich rodzin.
  3. Caritas Parafii Św. Wawrzyńca rozprowadzał bukiety ziół w Święto Matki Boskiej Zielnej (15.08.2018) przed każdą mszą świętą. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Bóg zapłać wszystkim, którzy dbają o czystość w naszej świątyni i wokół niej. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się swoja obecnością, postawą i zaangażowaniem w upiększenie naszej uroczystości odpustowej.
  5. Do końca wakacji w naszej parafii obowiązuje wakacyjny porządek mszy św. W poniedziałek, środę, piątek i sobotę msze św. odprawiane są o godz. 18.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 8.00, w niedzielę bez zmian. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna będzie bezpośrednio po mszy świętej.