Drodzy Parafianie, w czasie kwarantanny, podczas gdy kościoły pozostają zamknięte, kiedy mamy ograniczony dostęp do uczestnictwa w naszych religijnych praktykach i kontaktu z Wami, dochodzi do nas wiele życzliwych słów, drogą telefoniczną, mailową i przez media społecznościowe.

Dziękujemy za pamięć i dobre słowo, dziękujemy za Wasze trwanie na modlitwie w swoich domach, razem z najbliższymi, dzięki temu nasza Parafialna Wspólnota, mimo że nie może spotkać się razem przy Eucharystycznym stole, może trwać w duchowej łączności przy Panu Bogu, wsparci orędownictwem naszego patrona św. Wawrzyńca i Matki Bożej Mikulczyckiej.

Z naszej strony zapewniamy Was o naszej modlitwie za wszystkich Parafian, prosząc dla Was o zdrowie i wytrwałość w tych trudnych chwilach niepewności i wielu zagrożeń, także duchowych.

Pragniemy przypomnieć i zapewnić, że codziennie odprawiamy Msze św. w intencjach przez Was ofiarowanych i podziękować za wspieranie naszej parafii w sposób duchowy oraz materialny, mimo trudności, z którymi wielu z Was zmaga się w ty czasie, za ofiarowywane w tym czasie intencje i troskę o duchowe oraz materialne potrzeby naszego kościoła.

Z modlitewną pamięcią
ks. Proboszcz Jerzy Faszczewski
ks. Adrian Kaszowski

PS. Zachęcamy do kontaktu, przez naszą stronę na Facebooku (@sw.wawrzyniec)  w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, trosk, potrzeb duchowych i uwag.